Moja Oferta

Odchudzanie

Borykasz się z problemem nadmiernej masy ciała? Pomogę Ci pozbyć się zbędnych kilogramów w zdrowy i racjonalny sposób.

Więcej informacji

Dietetyka kliniczna

Indywidualnie dostosowany plan żywieniowy jest niezbędnym elementem profilaktyki i leczenia chorób zależnych od diety.

Więcej informacji

Dietetyka sportowa

Dieta sportowca jest jedną z najważniejszych kwestii podczas treningów, ponieważ stanowi źródło energii do tego aby podjąć wysiłek i osiągnąć zamierzony cel.

Więcej informacji

Kobiety planujące ciąże, Kobiety w ciąży

Z niecierpliwością oczekujesz dziecka i chcesz, aby dostało wszystko to co najlepsze. Powinnaś zadbać również o siebie i przygotować swoje ciało na przyjęcie maluszka.

Więcej informacji

Dzieci i młodzież

Jeśli jesteś rodzicem i nie wiesz jak prawidłowo karmić swoje dziecko podpowiem Ci w jaki sposób przygotować proste i zdrowe posiłki oraz jakie produkty spożywcze wybierać.

Więcej informacji

Alergie i nietolerancje pokarmowe

Alergia lub nietolerancja pokarmowa na określony produkt lub grupę produktów jest coraz częściej występującym zjawiskiem. Może dotyczyć zarówno małych dzieci jak i dorosłych.

Więcej informacji

Zdrowe odżywianie

Chcesz jeść zdrowo, ale nie wiesz od czego zacząć? Pomogę Ci lepiej się odżywiać, dzięki czemu poprawisz nie tylko swój wygląd i samopoczucie, ale także stan zdrowia.

Więcej informacji

Poradnictwo zbiorowe

W swojej ofercie również posiadam poradnictwo zbiorowe z zakresu dietetyki. Jeśli jesteś zainteresowany przeprowadzeniem prelekcji w różnych jednostkach oświaty, klubach fitness, miejscach pracy czy innych miejscach skontaktuj się ze mną!

Więcej informacji

NIE CZEKAJ!

Zadbaj o siebie i swój wygląd już dziś !