Moja Oferta

Odchudzanie

Borykasz się z problemem nadmiernej masy ciała? Pomogę Ci pozbyć się zbędnych kilogramów w zdrowy i racjonalny sposób. Zmiana nawyków żywieniowych oraz wdrożenie aktywności fizycznej to klucz do sukcesu. Zapewniam plany żywieniowe dostosowane do Twoich potrzeb. Ułożone jadłospisy uwzględniają Twoje oczekiwania oraz preferencje smakowe.


Dietetyka kliniczna

Indywidualnie dostosowany plan żywieniowy jest niezbędnym elementem profilaktyki i leczenia chorób zależnych od diety. Dieta najczęściej kojarzy się z odchudzaniem, jednak przyczynia się również ona do utrzymania zdrowia. Istnieje wiele chorób dietozależnych, gdzie zastosowanie odpowiedniej diety wraz z leczeniem farmakologicznym przynosi zaskakujące efekty.

Jeśli chorujesz na:
• Otyłość
• Nadciśnienie
• Hipercholesterolemie
• Hiperlipidemie
• Cukrzycę
• Refluks żołądkowo- przełykowy
• Dnę moczanową
• Nadczynność tarczycy
• Niedoczynność tarczycy
• Biegunki
• Przewlekłe zaparcia
• Ostre zapalenie trzustki
• Przewlekle zapalenie trzustki

Zadbaj o siebie i umów się na wizytę.


Dietetyka sportowa

Dieta sportowca jest jedną z najważniejszych kwestii podczas treningów, ponieważ stanowi źródło energii do tego aby podjąć wysiłek i osiągnąć zamierzony cel. Racjonalna i dobrze zbilansowana dieta, która pokrywa zwiększone zapotrzebowanie na energię, białko, witaminy i wodę przyczynia się do poprawy zdolności wysiłkowej. W zależności od uprawianej dyscypliny inaczej kształtuje się podaż makroskładników.
Postaw na odpowiednią dietę i popraw swoje sportowe osiągnięcia.


Kobiety planujące ciąże, kobiety w ciąży, kobiety karmiące piersią

Z niecierpliwością oczekujesz dziecka i chcesz, aby dostało wszystko to co najlepsze. Powinnaś zadbać również o siebie i przygotować swoje ciało na przyjęcie maluszka, który przez 9 miesięcy będzie mieszkał w Twoim brzuchu. To co będziesz jeść i pić będzie również jadło i piło Twoje dziecko. To Ty będziesz jedynym źródłem jego pożywienia. Jest to doskonały czas na wprowadzenie zmian w dotychczasowym sposobie odżywiania się. Dieta kobiet w ciąży oraz karmiących piersią powinna dostarczać prawidłową ilość kalorii oraz składników odżywczych w odpowiednich proporcjach.
Skorzystaj z mojej oferty a pomogę Ci w tym ważnym momencie życia prawidłowo się odżywiać. Zadbam również o to aby Twój przyrost masy ciała w trakcie ciąży był prawidłowy oraz o szybki powrót do formy po porodzie.


Dzieci i młodzież

Jeśli jesteś rodzicem i nie wiesz jak prawidłowo karmić swoje dziecko podpowiem Ci w jaki sposób przygotować proste i zdrowe posiłki oraz jakie produkty spożywcze wybierać. Doradzę Ci w jaki sposób zachęcić niejadka do jedzenia, jak nauczyć Twoje dziecko do zdrowych nawyków żywieniowych niezbędnych do prawidłowego rozwoju oraz aktywności fizycznej. To jakich nawyków żywieniowych nauczymy nasze dziecko zależy od nas samych. Zadbaj o to aby w przyszłości nie musiało zmagać się z nadwagą czy otyłością. Skorzystaj z mojej pomocy i naucz swoje dziecko zdrowego odżywiania się, które dostarczy wszystkich niezbędnych składników pokarmowych.


Alergie i nietolerancje pokarmowe

Alergia lub nietolerancja pokarmowa na określony produkt lub grupę produktów jest coraz częściej występującym zjawiskiem. Może dotyczyć zarówno małych dzieci jak i dorosłych. Nietolerancje pokarmowe i alergie mogą ujawnić się tuż po urodzeniu lub w każdym momencie życia. Skomponowanie diety, która wykluczy uciążliwe alergeny to trudne zadanie i wymaga specjalistycznej wiedzy. Dodatkowo przygotowany jadłospis na diecie eliminacyjnej musi dostarczyć wszystkich niezbędnych składników pokarmowych. Właściwie dobrana dieta nie tylko łagodzi objawy choroby, ale także zatrzyma jej skutki. Poprawi komfort życia i złagodzi Twoje dolegliwości.


Zdrowe odżywianie

Chcesz jeść zdrowo, ale nie wiesz od czego zacząć? Pomogę Ci lepiej się odżywiać, dzięki czemu poprawisz nie tylko swój wygląd i samopoczucie, ale także stan zdrowia. Zdrowe odżywianie to dostarczenie organizmowi wszystkich niezbędnych składników potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania. Nie zwlekaj - zapisz się na wizytę już dziś! Pomogę Ci prawidłowo komponować posiłki dla Ciebie i Twojej rodziny. Podczas spotkań dowiesz się co i w jakich ilościach spożywać. Przeanalizuję Twój dotychczasowy sposób odżywiania, wskażę jakie błędy żywieniowe popełniasz i na podstawie zgromadzonych informacji ułożę indywidualnie dobrany jadłospis.


Poradnictwo zbiorowe

W swojej ofercie również posiadam poradnictwo zbiorowe z zakresu dietetyki. Jeśli jesteś zainteresowany przeprowadzeniem prelekcji w różnych jednostkach oświaty, klubach fitness, miejscach pracy czy innych miejscach skontaktuj się ze mną! Opowiem nie tylko o zdrowym odżywianiu, ale również o innych aspektach z zakresu dietetyki, które chciałbyś poruszyć na takim spotkaniu. Przekazywane informacje będą dostosowane do grupy odbiorców.